HAVACILIK YÖNETİMİ ÖZEL BÖLÜMÜ

Deneme sınavları, kurslar, soru bankaları, uykusuz geceler…
Zaman zaman boğulmak üzere hissettiğinizi biliyoruz. Sıklıkla motivasyona ihtiyaç duyduğunuz bu dönemde üzülerek söylemeliyiz ki tek çare yine sizde. Nasıl mı? Hadi birlikte deneyelim!

GELECEKTEKİ SEN İÇİN 5 DAKİKA MOLA

Yasal Uyarı

Lütfen evde deneyin. Dışarda yapmayın öyle şeyler! Sorarlarsa tanımıyoruz deriz ona göre…

ilk görev

En yakın müzik kaynağına git ve Survivor’dan “Eye Of The Tiger” parçasını mümkün olan en yüksek seste aç.

İkinci görev

Şarkının girişindeki ilk atağa kadar sert bakışlarını yerden ayırma, atakla birlikte en yakınındaki aynaya doğru havalı bir bakış at, baştan aşağı süz kendini ( Evet, pijamalarınla bile çok coolsun) görüyoruz ve arttırıyoruz.

 

Üçüncü görev

Şarkının ikinci atağı ile etrafta ne kadar test kitabı varsa devir. (Bu maddeyi yaparken Bruce Lee çevikliği ile hareket etmek şart)

Dördüncü görev

Şimdi tüm dikkatini topla çünkü burası çok önemli! Elektrogitarın şarkıya aktif olarak dâhil olduğu üçüncü atakla beraber, bacağınla ritim tutmaya başla ve ritimli bir şekilde kafanı sallayarak aynaya tekrar bak artık odanda değilsin çünkü aynanın içinden uluslararası havalimanına açılan bir geçit keşfettin.

Beşinci görev

Geçitten geçerken pijamaların yerini büyüleyici bir şekilde jilet gibi kıyafetler aldı. İnsan kalabalığının içinde biraz şaşırmış olabilirsin, sakın dağılma müziğe konsantre ol ve kontrolü ele al çünkü tüm havalimanının kontrolü senin elinde. Sağ tarafındaki ışıklı panolardan seferleri kontrol et ve her şeyin yolunda olduğundan emin ol. Karşıdan söylenerek gelen kadını gördün mü? Sanırım bavulunu kaybetmiş, hemen onunla birinin ilgilenmesini sağla. 311 numaralı kapıdaki yolcular biraz huzursuz görünüyor. Acaba uçuşlarında rötar mı var? Telsizin arka cebinde bilgi alıp yolcuların bilgilendirilmesini sağla. Şimdi müziğe göre adeta bir orkestra şefi gibi havalimanındaki herkese hâkim ol ve bunun tadını çıkar. Nasıl? Çok havalı değil mi?

Altıncı görev

… ( Elinde meyve tabağı ile odaya giren anne aniden müziği kısmış olabilir.) Olsun! Ama kabul et güzeldi. Artık motivasyonunu kaybettiğinde neye ihtiyacın olduğunu biliyorsun. Ve sakın unutma tüm çabaların gelecekteki “sen” için…

Sadece Havalı Değil Geleceği de Olan Bir Meslek İstiyorsan

Dört yıl boyunca küresel havacılığın dili kabul edilen İngilizce ile mesleki eğitim veren,

Türkiye’nin kendi uçuş okuluna sahip, kendi uçakları ile uçuş eğitimi vermeye yetkili ilk ve tek vakıf üniversitesini keşfetmek için tıkla

Ortak Eğitim Programı ile öğrenciler için sektörde çalışarak deneyim kazanma fırsatı sunan,

Uçuş eğitimi vermeye yetkili ilk ve tek vakıf üniversitesinde okumalısın

Erasmus+ anlaşmaları ile uluslararası eğitim deneyimi yakalayabileceğin,

Hadi bul onu!

Kafan karışmış olabilir! Ama neye ihtiyacın olduğunu biliyorsun. Linkte senin için bir alternatif var vakit kaybetmeden