UÇAK GÖVDE – MOTOR BAKIMI ÖZEL BÖLÜMÜ

Deneme sınavları, kurslar, soru bankaları, uykusuz geceler… Zaman zaman boğulmak üzere hissettiğinizi biliyoruz. Sıklıkla motivasyona ihtiyaç duyduğunuz bu dönemde biraz hayal kurmak, sana iyi gelebilir. Mesela Uçak Gövde Motor Bakımı Bölümünde okursan neler olur hiç düşündün mü?

GELECEKTEKİ SEN İÇİN 5 DAKİKA MOLA

Mezuniyet sonrası kolayca iş bulur, profesyonel hayata adım atarsın. Arkadaşların henüz KPSS’ye hazırlanırken sen belki de ilk yurtdışı deneyimine hazırlanıyor olursun. Herkes maaş konusunda pazarlık derdindeyken, sen yatırım yapar, geleceğini garanti altına alırsın. Dünyanın neresine gidersen git geçerli olan bir mesleğin olduğundan sınırlara takılmaz daha özgür bir hayat kurgularsın. Valla şimdiden sana özendik ne yalan söyleyelim!

Mesleki tecrübenin de artması ile kariyer basamaklarını hızlıca tırmanırsın. Bulunduğun bölüm ya da birimde yönetici konumuna geçer, zaten iyi olan kazancını ikiye katlarsın. Artık birçok ülke görmüş belki de birçok dil öğrenmiş geniş vizyonlu bir insan olursun. Kendini yeteri kadar geliştirdiysen, mesleğini uluslararası platformlarda temsil etmeye başlamışsındır. Saçların hafif kırlaşmış olsa da buradan bakınca çok karizmatik gözüküyorsun, bizden söylemesi!

Tabi Bütün Bunlar İçin Sadece İstemek Yetmez, Azimle Çalışmak ve Doğru Üniversiteyi Tercih Etmek Gerekli

PEKİ, NASIL BİR ÜNİVERSİTE?

Türkiye’nin kendi uçuş okuluna sahip, kendi uçakları ile uçuş eğitimi vermeye yetkili ilk ve tek vakıf üniversitesiyse,

Esenboğa Havalimanı - Sivil Havacılık Eğitim Merkezinde, uçak başında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü onaylı gövde motor ve aviyonik B1ve B2 sertifikalı uçak teknisyenlerinden uygulamalı eğitim veriyorsa,

Sektör tecrübesine sahip, yenilikçi akademik kadro ile eğitim veriyorsa,

Uçak motor bakımı laboratuvarı, uçak malzeme ve alt sistem laboratuvarı, uçak akışkanlar laboratuvarı gibi yüksek teknoloji ile donatılmış laboratuvarlara sahipse,

Tamamı havacılığın küresel dili İngilizce ile oluşturulmuş eğitim müfredatı ve SHY -147 belgesine sahipse

Doğru yerdesiniz

İPUÇLARI YETMEDİYSE